foto1
W każdy czwartek - wystawienie Najświętszego Sakramentu od porannej do wieczornej Mszy św.
foto1
W listopadzie o 17.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w intencji zmarłych
foto1
Koronka do Bożego Miłosierdzia - codziennie o 17.45, w niedzielę o 8.35
foto1
11 listopada o godz. 17.45 zapraszamy na koncert "Dla Niepodległej"
foto1
Nowenna do Matki Bożej – w środy o godz. 17.30.

18 353 88 50
parafiagorlice@poczta.fm
ul. Ariańska 4 Gorlicekalendarz

Sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

XX Festyn Parafialny

Jubileuszowy, XX Festyn Parafialny, przeszedł już do historii. W niedzielę, 17 czerwca, plac wokół świątyni odwiedzili tłumnie mieszkańcy Gorlic i okolic. Wspólne świętowanie rozpoczęła uroczysta Msza św. o godz. 12.00,a po niej II Spotkanie z Misjami, podczas którego rozstrzygnięty został konkurs plastyczny "Wsparci Duchem Świętym, pomagamy misjonarzom". Jak co roku, na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji: wesołe miasteczko, stoiska gastronomiczne z pysznymi potrawami i parafialnym ciastem, kramy z zabawkami i biżuterią oraz punkty przedstawicieli firm kosmetycznych,  biur podróży itd. Swoje stoiska miały także grupy parafialne - Oaza Dzieci Bożych i Grupa Misyjna.

Dla dzieci i młodzieży zorganizowano liczne konkurencje sportowe z nagrodami. Każdy mógł wziąć udział w loterii fantowej oraz w losowaniu cennych nagród ufundowanych przez sponsorów. Na scenie przez cały czas trwania festynu odbywały się koncerty, pokazy taneczne i sportowe. W tym roku gościliśmy zespół "Shantel", scholę parafii z Kobylanki "Turbo Anioły", zespół folklorystyczny "Widelanie" i Kapelę Jurka Wrony, grupy taneczne z gorlickiego MDK. Na scenie wystąpiły również dzieci z przedszkola Sióstr Służebniczek oraz mistrzowie Polski Tomasz Nowak i Jaromir Poprawa z pokazem żonglerki piłką nożną. Imprezę zakończyła zabawa taneczna pod gwiazdami do której zaprosił nas zespół "Oskar".

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli w to piękne, niedzielne popołudnie spędzić z nami czas. Dziękujemy osobom, które zaangażowały się w prace związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem festynu: paniom, które ofiarowały swoje wypieki, osobom, które dbały o porządek i bezpieczeństwo, wszystkim grupom parafialnym, które czuwały przy stoiskach, loterii, organizowały zabawy sportowe, pani Ani Konopce i panu Stanisławowi Mężykowi, którzy niestrudzenie zachęcali nas do zabawy ze sceny oraz wszystkim artystom, którzy zechcieli ubogacić nasz festyn swoim talentem i umiejętnościami. Dziękujemy Patronom Honorowym tegorocznego festynu. Dziękujemy za hojność i otwarte serca darczyńcom i sponsorom, którzy ofiarowali fanty na loterię i wspaniałe nagrody. Wszystkim ogromnie dziękujemy za tegoroczny festyn oraz za wszystkie poprzednie i... liczymy, że za rok spotkamy się po raz dwudziesty pierwszy :)
 
 Copyright © 2019 Copyright Parafia św. Jadwigi Królowej Rights Reserved.