foto1
W każdy czwartek - wystawienie Najświętszego Sakramentu od porannej do wieczornej Mszy św.
foto1
Październikowe nabożeństwa różańcowe - w dni powszednie o godz. 17.15, w niedziele o godz. 16.30
foto1
Koronka do Bożego Miłosierdzia - codziennie o 17.45, w niedzielę o 8.35
foto1
6 październik godz. 13.00 - MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY
foto1
Nowenna do Matki Bożej – w środy o godz. 17.30.

18 353 88 50
parafiagorlice@poczta.fm
ul. Ariańska 4 GorliceReaktywacja Koła Przyjaciół WSD

dsc 0671
Dnia 26 września po wieczornej Mszy Św. odbyło się spotkanie Koła Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego. Spotkanie było reaktywacją prężnie działającego Koła, które zainicjowało swą działalność we wrześniu 1999 r. Koło Przyjaciół WSD to grupa osób, dla której nie obca jest tematyka powołań do życia kapłańskiego czy zakonnego. Na spotkaniu zatem, nie zabrakło modlitwy w intencji kapłanów posługujących w naszej parafii, kleryków oraz księży rodaków. Uczestnicy spotkania z radością oglądnęli galerie zdjęć umieszczoną na stronie internetowej WSD w Rzeszowie www.

Na czwartkowe spotkanie przybyło siedem osób. W planach na nadchodzący rok uwzględniono uroczystość konsekracji naszego kościoła, która przypadnie na dzień 8 czerwca 2014 r. Zaplanowano, że do tego wydarzenia przygotujemy się poprzez formację liturgiczno-biblijną. Podczas spotkania – „starzy” Przyjaciele seminarium opowiadali początki i historie Koła.
Na spotkanie koła zapraszamy wszystkich, dla których tematyka powołań do życia kapłańskiego czy zakonnego nie jest obca. Swoje miejsce odnajdą również ci, którzy w Roku Wiary chcą jeszcze bardziej pogłębić swe wiadomości z liturgii czy Biblii.

ks. Paweł.Copyright © 2024 Copyright Parafia św. Jadwigi Królowej Rights Reserved.