foto1
W każdy czwartek - wystawienie Najświętszego Sakramentu od porannej do wieczornej Mszy św.
foto1
Październikowe nabożeństwa różańcowe - w dni powszednie o godz. 17.15, w niedziele o godz. 16.30
foto1
Koronka do Bożego Miłosierdzia - codziennie o 17.45, w niedzielę o 8.35
foto1
6 październik godz. 13.00 - MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY
foto1
Nowenna do Matki Bożej – w środy o godz. 17.30.

18 353 88 50
parafiagorlice@poczta.fm
ul. Ariańska 4 Gorlice 

Pielgrzymka do Włoch

Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Włoch organizowanej w dn. 25.09 - 01.10.2022 r. Szczegółowy program wyjazdu znajduje się poniżej.

 

PIELGRZYMKA DO WŁOCH  7 DNI

Dzień 1
Msza Święta i wyjazd z Gorlic o godz. 04,00. Przejazd tranzytowy do Włoch. Przyjazd do rejonu Veneto, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 2
Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Padwy. Zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego (Msza Święta). Czas wolny na zakup pamiątek i dewocjonalii. Spacer po słynnym Prato della Vale. Następnie przejazd do Chioggi. Spacer po mieście nazywanym „ Małą Wenecją”. Przejazd w okolice Rimini zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 3
Śniadanie, wykwaterowanie z hotel przejazd do Loreto. Bazylika Domku Św. Rodziny (Msza Święta). Przejazd na wzgórze Cassino. Nawiedzenie Opactwa Św. Benedykta oraz cmentarza żołnierzy polskich. Przejazd w okolice Rzymu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 4
Śniadanie przejazd na Watykan, udział w Audiencji Generalnej z udziałem Ojca Świętego. Podczas Audiencji złożenie darów dla Papieża. Wręczenie kopii pierwszej ulicznej lampy naftowej na świecie .Zwiedzanie  starego historycznego Rzymu, oraz nawiedzenie Bazylik. Następnie zwiedzanie Bazyliki Św. Krzyża w Jerozolimie (relikwie Chrystusa) (Msza Święta) Spacer  podczas którego zobaczymy Fontannę di Trevi i Schody Hiszpańskie. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 5
Śniadanie, przejazd na Watykan. Msza Święta w Bazylice, następnie zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra wraz z grobem Św. Jana Pawła II. Plac Św. Piotra, następnie zwiedzanie Muzeów Watykańskich z Kaplicą Sykstyńską. Przejazd do Cascii. Nawiedzenie Sanktuarium Św. Rity i modlitwa przy grobie Świętej. Przejazd do Asyżu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 6
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Asyżu. Bazylika Matki Bożej Anielskiej, Bazylika Św. Klary, centrum historyczne, Bazylika Św. Franciszka w trakcie pobytu (Msza Święta), Wyjazd w drogę powrotną.
Dzień 7
Powrót do Gorlic w godzinach przedpołudniowych i zakończenie pielgrzymki.

Cena:795 PLN +225€   ( przy grupie min. 50 max 58 osób pełnopłatnych)


Cena obejmuje:
* Przejazd autokarem (WC, Klimatyzacja, DVD, Caffe- Bar), 5 noclegów w hotelach min. *** w pokojach 2-, 3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,  Wyżywienie według programu, Opiekę pilota- przewodnika,  Kawę i herbatę podczas przejazdów, Ubezpieczenie KL/NW,  Opiekuna duchownego oraz Msze Święte, opłatę na TFG i TFP
Koszty realizacji programu turystycznego: Bilety wstępu-Bazylika Św. Franciszka, słuchawki Watykan, Muzea Watykańskie, opłaty wjazdowe do miast, taksy klimatyczne, użyczenie zestawów TOUR-GUIDE.


Cena nie obejmuje:
Dopłaty do pokoju 1-osobowego (+75 €),Napoi do kolacji (za wyjątkiem wody) Świadczeń nie wymienionych w ofercie.Copyright © 2024 Copyright Parafia św. Jadwigi Królowej Rights Reserved.