foto1
W każdy czwartek - wystawienie Najświętszego Sakramentu od porannej do wieczornej Mszy św.
foto1
Październikowe nabożeństwa różańcowe - w dni powszednie o godz. 17.15, w niedziele o godz. 16.30
foto1
Koronka do Bożego Miłosierdzia - codziennie o 17.45, w niedzielę o 8.35
foto1
6 październik godz. 13.00 - MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY
foto1
Nowenna do Matki Bożej – w środy o godz. 17.30.

18 353 88 50
parafiagorlice@poczta.fm
ul. Ariańska 4 GorliceZapraszamy do oglądania transmisji z Wieczoru Uwielbienia TUTAJ

Wieczór Uwielbienia

W obecnym roku, obchodzonym w stulecie urodzin Karola Wojtyły, jako Rok Jana Pawła II chcemy szczególnie zaprosić Was do udziału w wyjątkowym wydarzeniu. W piątek 16 października, w kolejną rocznicę wyboru Papieża Polaka odbędzie się w Gorlicach WIECZÓR UWIELBIENIA, po raz pierwszy poprowadzony przez nowo powstały zespół TELEO, zbudowany na gruncie muzyki gospel, stworzony w ciągu ostatnich tygodni przez młodych wokalistów / chórzystów oraz świetnych muzyków.  Zespół – którego nazwa nawiązuje do ostatnich słów wypowiedzianych przez Zbawiciela na Krzyżu  - prowadzi i stworzyło muzyczne rodzeństwo Angeliki i Pawła Jędrzejowskich, które w ostatnich latach coraz silniej odbija swój ślad na polskiej, muzycznej scenie chrześcijańskiej.

W programie tego wieczoru znajdą się niezwykłe hymny i pieśni chwały, utwory stworzone między innymi przez TGD, Mate.O, Gospel Rain czy choćby BRATiJA, czyli duet rodzeństwa Jędrzejowskich. Wszystkie pieśni powstały w wielogłosowych, bogatych harmoniach i aranżacjach.

Trudno w tym szczególnym czasie zagrożenia, światowej pandemii koronawirusa  i wszechogarniającej niepewności nie odwołać się do pierwszego papieskiego zawołania Jana Pawła II wypowiedzianego w dniu rozpoczęcia Jego pontyfikatu tj. „Nie lękajcie się. Otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi”. Dlatego w ten wieczór, pamiętając o postaci Ojca Świętego, chcemy wbrew lękowi popatrzeć, zaufać i uwielbić Jezusa, oddać Jemu miejsce i przestrzeń w sercu i centrum naszego życia.

 

Angelika JędrzejowskaWieczór Uwielbienia 

odbędzie się 

16 października 2020 

o godz. 19.00. 

w naszym kościele parafialnym.

 

SERDECZNIE

ZAPRASZAMY!Copyright © 2024 Copyright Parafia św. Jadwigi Królowej Rights Reserved.