foto1
W każdy czwartek - wystawienie Najświętszego Sakramentu od porannej do wieczornej Mszy św.
foto1
W listopadzie o 17.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w intencji zmarłych
foto1
Koronka do Bożego Miłosierdzia - codziennie o 17.45, w niedzielę o 8.35
foto1
11 listopada o godz. 17.45 zapraszamy na koncert "Dla Niepodległej"
foto1
Nowenna do Matki Bożej – w środy o godz. 17.30.

18 353 88 50
parafiagorlice@poczta.fm
ul. Ariańska 4 Gorlicekalendarz

Maj 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

DIECEZJALNY TURNIEJ ELIMINACYJNY MISTRZOSTW KSM W PIŁCE SIATKOWEJ
 
W sobotę 2 marca br. odbył się Diecezjalny Turniej Eliminacyjny Mistrzostw Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Piłce Siatkowej. Zawody rozegrano na hali Miejskiego Zespołu Szkół nr 1 w Gorlicach. 
Zawodnicy zjechali się do Gorlic w sobotni poranek. O godz. 9:00 w kościele parafialnym św. Jadwigi Królowej, została odprawiona Msza Święta w int. wszystkich zawodników i zawodniczek. Eucharystii przewodniczył ks. Dominik Leniart, a homilię wygłosił ks. Damian Bolka wikariusz parafii w Bieczu. Po zakończonej Mszy Świętej miało miejsce oficjalne otwarcie turnieju, którego dokonali: Ks. Proboszcz Jerzy Gondek, Radny Miasta Adam Piechowicz oraz Prezes Zarządu KSM Paweł Grodzki.
Do Gorlic przyjechało ok. 150 zawodników i zawodniczek z południowej części Diecezji m.in. Sławęcina, Rożnowic, Lipinek, Biecza (par. Bożego Ciała), Sękowej, Cieklina, Krygu i Gorlic z parafii NNMP oraz Glinika. Nie zabrakło również gospodarzy turnieju z parafii św. Jadwigi. W czasie rozgrywek stoczono wiele zaciętych pojedynków, wszystko jednak przebiegało w duchu przyjaźni i zasady fair play. Przybyli kibice nie mogli narzekać na brak emocji.
Po zaciętych pojedynkach końcowa klasyfikacja w piłce siatkowej dziewcząt wygląda następująco: I miejsce KSM św. Jadwigi Królowej w Gorlicach, II miejsce KSM Gorlice - Glinik, III miejsce KSM Rożnowice. W kategorii chłopców zwycięskimi drużynami okazały się: I miejsce KSM Cieklin, II miejsce KSM Rożnowice, III miejsce KSM Sławęcin. Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy, a zdobywcom  pierwszych trzech miejsc zarówno w kategorii męskiej jak i żeńskiej, życzymy dalszych sukcesów podczas Finałów Diecezjalnych, które odbędą się 16 marca w Czudcu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację rozgrywek: Ks. Jerzemu Gondkowi, Dyrekcji i pracownikom MZS nr 1 w Gorlicach,  Dyrekcji Szpitala Specjalistycznego w Gorlicach, Adamowi Piechowiczowi, Piekarni „Szymbarczanka” oraz młodzieży z naszej parafii za pomoc w organizacji Mistrzostw.Copyright © 2019 Copyright Parafia św. Jadwigi Królowej Rights Reserved.