foto1
W każdy czwartek - wystawienie Najświętszego Sakramentu od porannej do wieczornej Mszy św.
foto1
W listopadzie o 17.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w intencji zmarłych
foto1
Koronka do Bożego Miłosierdzia - codziennie o 17.45, w niedzielę o 8.35
foto1
11 listopada o godz. 17.45 zapraszamy na koncert "Dla Niepodległej"
foto1
Nowenna do Matki Bożej – w środy o godz. 17.30.

18 353 88 50
parafiagorlice@poczta.fm
ul. Ariańska 4 Gorlicekalendarz

Kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Zakończenie spotkań Oazy Dzieci Bożych i Oazy Młodzieżowej

Wraz z kończącym się rokiem szkolnym, kończy się  również praca różnych grup działających przy naszej parafii. Swoje ostatnie spotkanie przed wakacjami, Oaza Dzieci Bożych wraz z Oazą Młodzieżową, miały w ubiegły czwartek. Zostało ono rozpoczęte Mszą św. o godz. 18. Dzieci i młodzież zaangażowali się w czynne przeżywanie Liturgii, wzbogacając ją śpiewem oraz dbając o inne funkcje, m.in. czytając modlitwę wiernych. Po Mszy wszyscy udali się na „zieloną trawkę” za plebanią, by wspólnie móc posilić się kiełbasą z grilla i różnymi smakołykami. Na ostatnim spotkaniu nie zabrakło również czasu na gry i zabawy.

Uczestnicy mieli okazję potańczyć przy dobrej muzyce i celebrować ostatnie chwile razem. Najwięcej radości sprawiła gra terenowa. Młodzież i dzieci zostali podzieleni na grupy, by wspólnymi siłami rozwiązywać poszczególne zadania w różnych miejscach na placu wokół kościoła. Na zwycięzców czekała również nagroda- piniata wypełniona cukierkami. Wspólne świętowanie zostało zakończone o godz. 21 odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego oraz przyjęciem błogosławieństwa na nadchodzące wakacje. Tym wydarzeniem wspólnota Ruchu Światło- Życie w naszej parafii zamknęła już kolejny rok. Dzieci i młodzież nie rezygnują jednak z formacji i wybierają się na turnusy rekolekcyjne podczas wakacji. Serdecznie zapraszamy nowe osoby, które chciałyby spędzić czas w dobrym towarzystwie oraz polepszyć swoją relację z Bogiem, już we wrześniu na kolejne spotkania- dzieci z klas 1-6 szkoły podstawowej na Oazę Dzieci Bożych, a młodzież z klasy 8 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum oraz z szkół średnich na spotkania Oazy Młodzieżowej. Nie może Cię z nami zabraknąć!Copyright © 2019 Copyright Parafia św. Jadwigi Królowej Rights Reserved.