foto1
W każdy czwartek - wystawienie Najświętszego Sakramentu od porannej do wieczornej Mszy św.
foto1
W listopadzie o 17.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w intencji zmarłych
foto1
Koronka do Bożego Miłosierdzia - codziennie o 17.45, w niedzielę o 8.35
foto1
11 listopada o godz. 17.45 zapraszamy na koncert "Dla Niepodległej"
foto1
Nowenna do Matki Bożej – w środy o godz. 17.30.

18 353 88 50
parafiagorlice@poczta.fm
ul. Ariańska 4 Gorlicekalendarz

Czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Weekend z Oazą Dzieci Bożych
 
W dn. 20-22 kwietnia Oaza Dzieci Bożych wraz z ks. Dominikiem i animatorami: Ewą, Anią, Karoliną, Anią, Marleną, Karolem i Kacprem uczestniczyła w „Weekendzie z Oazą Dzieci Bożych” w ośrodku rekolekcyjnym w Lipinkach. Łącznie było nas 40 osób. 
W pierwszym dniu (piątek) po zjedzeniu kolacji odbyły się spotkania zapoznawcze i podział na grupy. Na dobranoc obejrzeliśmy bajkę „Sekretne życie zwierzaków domowych” i następnie grzecznie udaliśmy się spać.
Sobotę rozpoczęliśmy od śniadania, następnie odbyła się konferencja, której tematem była przypowieść o budowaniu na skale i na piasku. Po spotkaniu odbyły się zajęcia w grupach podczas których dzieci wraz z animatorami musiały przygotować pracę kiedy budujemy dom na skale, a kiedy na piasku. Po podsumowaniu odbył się śpiew i Msza Święta. W Godzinę Miłosierdzia odmówiliśmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i był czas na  skorzystanie z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Następnie ośrodek rekolekcyjny odwiedziły Siostry Pijarki, które opowiadały o swoim zakonie i jego założycielce. Na zakończenie dnia w celu integracji zorganizowany był grill i wspólne zabawy taneczne. Dzień zakończyliśmy modlitwą.
Następny dzień rozpoczęliśmy od gimnastyki na świeżym powietrzu, po czym udaliśmy się do kościoła na krótką modlitwę. Po śniadaniu i konferencji pracowaliśmy w grupach, każdy rysował swój dom na skale. Nasze trzydniowe spotkanie zakończyliśmy Mszą Świętą na którą przyjechali rodzice dzieci uczestniczących w wyjeździe.
Prace jakie wykonały dzieci podczas wyjazdu można zobaczyć w wieży naszego kościoła, a galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej naszej parafii. Zapraszamy. galeria
Marlena Bąk i Anna GubałaCopyright © 2019 Copyright Parafia św. Jadwigi Królowej Rights Reserved.